535 929 680 kancelaria@nclegal.pl

Izabela Odziemiec

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe przy obsłudze przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych zdobywała zarówno w kancelariach prawnych jaki i w międzynarodowych korporacjach.
Obsługuje przedsiębiorców z branży TLS, specjalistka w zakresie prawa transportowego i prawa przewozowego (eksport – import drogowy, morski, lotniczy oraz transport multimodalny), z doświadczeniem w obszarze spraw celnych, rozpatrywania reklamacji transportowych oraz prowadzeniem postępowań likwidacyjnych w zakresie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika i spedytora. Posiada także bogate doświadczenie zawodowe w zakresie odszkodowań gospodarczych – ubezpieczeń mienia, ubezpieczeń cargo, OCP, OCS.  Opiniuje umowy dla przedsiębiorców, w tym dotyczące administracji, świadczenia usług, magazynowania, czy najmu lokali użytkowych.
Dodatkowo specjalizuje się w doradztwie dla przedsiębiorców z zakresu prawa pracy w sprawach  wewnętrznych aktów prawa pracy, umów o pracę, rozwiązania stosunku pracy.
Pomaga klientom indywidualnym w sprawach cywilnych, spadkowych i rodzinnych. Prowadzi sprawy o rozwód, dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi, kładąc nacisk na porozumienie rodzicielskie. Publikuje artykuły dla serwisu infor.pl. Prowadzi aktywną działalność  na rzecz rodziców i ich praw, w ramach wolontariatu współpracuje z Fundacją „Be Proactive”, „Mama”, a także z portalem internetowym mamopracuj.pl.

tel. + 48 698 686 985